Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 3, 2020

Канадські лікарі оперували хворих дітей у Львові

Автор:

|

Червень 28, 2018

|

Рубрика:

Канадські лікарі оперували хворих дітей у Львові

До Львова прибула група кращих лікарів із Канади, котрі оглянули та прооперували хворих дітей. Цей візит відбувся у межах співпраці між SіckKіds Hоspіtаl (Торонто) та Львівською міською дитячою клінічною лікарнею, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
«У складі медичного «десанту» з Країни кленового листка прибули також: Іша Крістіан, нейрохірург із Каліфорнії; працівники реанімації новонароджених лікарні «СікКідс» Крістофер Томлінсон, лікар-неонатолог, професор та Діана Вілсон, асистент лікаря, практикуюча медсестра та фахівець у виходжуванні новонароджених з неврологічними вадами; Тіна Ґоу, лікар-невропатолог, епілептолог і клінічний нейрофізіолог. За час візиту провели гості вісім операцій і близько 50 консультацій.
Крім цього, до Львова запросили дитячих нейрохірургів із сусідніх областей, а також із Києва й Ужгорода. Вони спільно з канадськими колегами перебували на консультативному прийомі та спостерігали за проведенням операцій через відеотрансляцію з операційної.
Також для студентів і викладачів Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького проф. Рутка прочитав лекцію на тему «Лідерство в медицині».
Співпраця між SіckKіds Hоspіtаl та міською дитячою лікарнею триває вже шість років. Головою проекту є Джеймс Рутка, доктор медичних наук, завідувач відділення хірургії Університету Торонто. Донором і партнером співпраці є Канадський благодійний фонд SіckKіds Fоundаtіоn та українська діаспора в Канаді. За час взаємодії було проведено три науково-практичних конференції з майстер-класом із дитячої нейрохірургії, десять складних оперативних втручань дітям із онкологічними захворюваннями мозку, епілепсією та вродженими вадами розвитку центральної нервової системи. Консультації отримали понад 300 дітей.
А ще канадці подарували міській дитячій лікарні сучасне обладнання на загальну суму 600 тис. CАD: ендоскопічний набір інструментів, нейрохірургічний мікроскоп, операційний стіл, електротрепан, дихальний апарат та ультразвуковий апарат. За кошти фонду SіckKіds Fоundаtіоn у Торонто прооперували трьох дітей із Львівщини. Двоє із них були із надскладними нейрохірургічними патологіями й одна дитина — з хірургічною патологією.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply