Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Для львівських лікарень передали німецькі ліжка

Автор:

|

Вересень 13, 2018

|

Рубрика:

Для львівських лікарень передали німецькі ліжка

Волонтери «Народної самооборони» Львівщини та німецького фонду HOPE-wehelpchildren передали Львівській дитячій лікарні «Охматдит» 12 дитячих ліжечок для новонароджених. Пошуком потрібного медичного обладнання займалися німецькі доброчинці. Одним із них є Вольфганг Понто, засновник і голова управління благодійної організації HOPE- wehelpchildren.
«2015 року я вперше приїхав до Львова на футбольний матч, в якому брали участь мої співвітчизники, — розповів він. — Також познайомився зі представниками деяких львівських лікарень і побачив, у якому стані перебувають дитячі відділення. Тоді й вирішив допомагати саме львівським хворим діткам. Бо діти — майбутнє держави. Вони ні в чому не винні і повинні отримувати належну допомогу. Коли повернувся на батьківщину, то заснував благодійний фонд і вже впродовж трьох років допомагаю різним львівським медичним закладам. І відбув свій сороковий візит до Львова. Ці ліжечка-подарунок від лікарні мого рідного міста. Працівники цього закладу вважають українських партнерів надійними людьми, зокрема Мар’яну Возницю, головного лікаря «Охматдиту», та Валерія Веремчука, керівника «Народної самооборони» Львівщини».
За транспортування й отримання габаритного подарунку відповідала «Народна самооборона» Львівщини. На перший погляд — не таке вже й складне завдання. Але перше враження — оманливе. Вартість доставки вантажу з Німеччини — від 1,3 тис. до 1,5 тис. EUR. Після цього наступає процедура розмитнення, яка триває місяцями. Тому доводиться знаходити та орендувати у Львові склад, де можна б було тримати обладнання. І лише після цього довгоочікуваний подарунок прибуває до призначеного місця.
Про важливість такої допомоги розповіла Мар’яна Возниця. «Оновлення матеріально-технічної бази — це завжди найпроблемніше, найкоштовніше і водночас найважливіше питання в усіх лікарнях. Ці 12 ліжечок розділимо на три відділення: раннього дитинства (для діток від 0 до 3 років), двох хірургічних і відділення інтенсивної терапії, — зазначила вона. — Будь-яке оновлення, особливо по меблях — це велика радість, бо це безпека наших маленьких пацієнтів. Це покращення самого лікувального процесу».
Постачання медичного обладнання відбулося не лише в «Охматдит», а й в дві інші лікарні Львова — Західний український дитячий спеціалізований медичний центр і Комунальну восьму міську клінічну лікарню, зокрема до опікового відділення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply