Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Дієтологи назвали найнебезпечніші новорічні продукти

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Дієтологи назвали найнебезпечніші новорічні продукти

Новорічний стіл завжди відзначається розмаїттям продуктів, які, до речі, не завжди є корисні та безпечні для здоров’я людини. Аби запобігти прикрим наслідкам переїдання після свят, дієтологи настійно рекомендують уникати п’яти найшкідливіших новорічних продуктів.

Майонез — перший продукт, від надмірного вживання якого варто відмовитися. Цим продуктом заправляють багато святкових страв, і не тільки традиційний салат «Олів’є». Вилучити його повністю з меню навряд чи вдасться, тому дієтологи рекомендують з’їдати важкі салати з майонезом уже на початку застілля. Однак в ідеалі їх усе ж краще замінити на салати з оливковою або іншою олією.
Чималої шкоди здоров’ю завдають і різноманітні коктейлі, бо суміш алкогольних і безалкогольних напоїв здебільшого призводить до важкого похмілля. Головним символом новорічної ночі, як відомо, є шампанське, але лікарі радять обмежитися одним келихом цього трунку, адже він часто провокує сильну печію. Досить шкідливими є жирні м’ясні страви. Подавати до святкового столу, кажуть дієтологи, краще курку або страви з м’яса кролика, оскільки воно є більш дієтичним. Людям, які страждають на шлункові захворювання (коліт, гастрит тощо), не варто їсти надто багато мандаринів, які також є невід’ємним атрибутом новорічного столу. Ці цитрусові можуть чинити негативну дію на кишечник, а також слизову шлунка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...