Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Чому не вдається схуднути навіть на дієті

Автор:

|

Вересень 13, 2018

|

Рубрика:

Чому не вдається схуднути навіть на дієті

Чому одним людям важче схуднути, ніж іншим, навіть за умови дотримання однакового режиму. Вирішення цієї проблеми репрезентувало дослідження Клініки Мейо з Рочестеру (штат Міннесота). На думку вчених, причиною проблем зі схудненням можуть бути особливості бактеріального складу кишечника.
За словами авторів роботи, декотрим людям справді важко скинути зайві кілограми, навіть якщо вони акуратно дотримуються дієти. Конкретна кишкова бактерія може впливати на загальний стан людського здоров’я і на процеси в організмі.
Зокрема, виявилося, що люди, котрі успішно худнули, мали у складі кишечника бактерію phascolarctobacterium, тоді як ті, кому було важче скинути вагу — бактерію dialister. Науковці проаналізували взірці стільця 26-х осіб у віці від 18 до 65 років, котрі прагнули скинути зайву вагу і брали участь у дієтичній програмі клініки. Фахівці переконалися: ті, хто не зміг досягти бажаної мети зі скидання зайвої ваги, і ті, хто худнув, відрізнялися різним набором бактерій у кишковому тракті. «Терапія надмірної ваги й ожиріння обов’язково має враховувати особливості бактеріальної флори та вибудовувати стратегію схуднення відповідно до складу кишкового мікробіома», — резюмували експерти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply