Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Алькоголь — фатальна причина захворювання на рак

Автор:

|

Липень 07, 2016

|

Рубрика:

Алькоголь — фатальна причина захворювання на рак

Статистика смертності від раку

Медики з Нової Зеландії пов’язали вживання алкоголю навіть у малих дозах із високою ймовірністю смерті від раку в похилому віці. У результатах дослідження йдеться, що близько 60 % всіх випадків, пов’язаних зі смертю від раку в Новій Зеландії, викликаного вживанням алкоголю, припадає на жінок, що страждають від раку молочної залози. «За нашими оцінками, 71 смертельний випадок раку молочної залози 2007 року і 65 — 2012-го були пов’язані з уживанням алкоголю, а близько третини з них сталися навіть тоді, коли в день вживалося менше двох напоїв», — зазначив Дженні Коннор, співавтор дослідження. Він зазначив, що вживання алкоголю навіть у невеликих (які зараз вважаються прийнятними) дозах призводить до ризику розвитку раку.
Якщо жінки в цьому випадку, в основному, страждають на рак молочної залози, то чоловіки гинуть від інших видів онкологічних захворювань (раку ротової порожнини, глотки, стравоходу, гортані та печінки). У своєму дослідженні науковці провели метаананализ кількох десятків міжнародних праць, присвячених з’ясуванню причин смертності від раку, і розглянули отримані дані стосовно Нової Зеландії. Медики зазначають, що в середньому захворювання забирає у людини 10,4 року життя. загалом на онкологію, пов’язану з уживання алкоголю, припадає близько 4,2 % смертей після 80 років.
Натомість учені з Університету штату Іллінойс (США) визначили, що вживання броколі раз в чотири дні знижує ризик розвитку раку й інших важких хвороб. В овочі фахівці виявили гени, які контролюють накопичення фенольних сполук. Ці сполуки сприяють розвитку ішемічної хвороби серця, цукрового діабету, деяких видів раку та бронхіальної астми.
Науковці зазначили, що для зниження ризику розвитку вищевказаних недуг необхідно забезпечити певну кількість генів, які містяться в броколі. Потрібно навчитися правильно готувати цей овоч, щоб не втратити його позитивний вплив на організм. Після вживання броколі гени концентруються в печінці, після чого флавоноїди поширюються через кровотік, зменшуючи запалення.
Фахівці зазначають, що цього ефекту можна досягти виключно за допомогою додавання броколі в раціон. Виявлені гени не здатні на довго залишатися в організмі, тому необхідно регулярно поповнювати недолік з’єднань.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...