Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 23, 2019

100 тисяч — на український браслет для моніторингу

Автор:

|

Грудень 14, 2016

|

Рубрика:

100 тисяч — на український браслет для моніторингу

Planexta

Українська команда Planexta, що створила пристрій, який розпізнає психічний стан людини на підставі електрокардіограми (ЕКГ), зібрала на Kickstarter необхідні 100 тис. USD за сім днів до завершення кампанії. Євген Найштетик, засновник проекту, каже, що зараз добовий ріст суми часом досягає 11 тис. USD.
Зібрані кошти компанія планує витратити на організацію виробництва — зараз тривають перемовини з кількома фабриками в Китаї. «Ми провели ряд експериментів, розвиваючи технологію зчитування R-піків ЕКГ з однієї руки. Такі дані потрібні для аналізу варіабельності ритму серця — це популярний в медицині метод оцінки ризику серцево-судинних захворювань, предикторів захворювань і психоемоційного стану людини», — розповів п. Євген.
За його словами, вивчаючи інтервали між серцевими скороченнями, можна оцінювати роботу вегетативної нервової системи, і, використовуючи математичні методи, аналізувати загальний стан людини. У компанії називають Sence «найточнішим у світі фітнес-трекером», оскільки, за твердженням розробників, він може показувати, радіє чи сумує користувач, напружений або розслаблений, добре спав, чи ні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...