Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Дієта подовжує життя

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

Дієта подовжує життя

Завдяки середземноморській дієті італійці, французи, іспанці, греки та мальтійці живуть довго й щасливо. Їхній раціон складається з найкорисніших продуктів. Команда вчених з Університету Гетеборга у Швеції з’ясувала, як подібний спосіб життя може допомогти тим, хто ніколи не дотримувався таких методів харчування. В основі середземноморської дієти — морепродукти, не­оброблені зернові, фрукти, овочі, оливкова олія. У ній фактично відсутні такі продукти, як молоко та м’ясо, які містять велику кількість насичених жирів.

Такий раціон допомагає боротися з раком, хворобами серця й уповільнює процеси старіння, оскільки в рибі, цільнозернових, фруктах, овочах і оливковій олії міститься велика кількість антиоксидантів і мононенасичених жирів.

Протягом 30 років науковці аналізували статистику й наразі доповіли, що в середньому середземноморські пенсіонери прожили на 2—3 роки довше за своїх ровесників деінде. Крім того, їм удалося довести, що з 20-відсотковою ймовірністю через вісім років люди, які вирішили змінити спосіб харчування, будуть усе ще живими.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply