Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Зображення – на лобове скло

Автор:

|

Липень 25, 2013

|

Рубрика:

Зображення – на лобове скло

Один із найбільших у світі виробників навігаторів Garmin анонсував нову оригінальну систему автонавігації, що проектує зображення на лобове скло. Варто зазначити, що така система проектування на скло не є чимось незвичайним, проте в Garmin кажуть, що досі подібними навігаторами оснащувалися тільки автомобілі преміум-рівня. Новинку можна буде купити в США всього за 129 USD, встановити ж її можна майже на лобове скло будь-якої машини.

Garmin HUD розташовується на приладовій дошці автомобіля та нагадує пристрій, схожий на звичайний автонавігатор, але без екрану. Замість екрану прилад має міні-об’єктив, схожий на проектор, який передає зображення на скло, що виконує роль екрану.
Крім того, у Garmin упевнені, що новий ґаджет дасть змогу водіям навіть бюджетних автомашин отримати рішення, яке досі було доступне тільки в дорогих автомобілях.
Ґаджет дозволяє відображати на склі поточну швидкість руху, ліміт швидкості на цій ділянці, видає індикатори напрямку руху, попереджає про майбутні повороти та вказує приблизний час у дорозі. Він може попереджати про корки, про дорожні камери й автоматично коригувати яскравість зображення вдень і вночі. Водночас, HUD може працювати зі смартфонами на Android, iOS або Windows Phone 8, у яких буде встановлено додатки Garmin Street Pilot і Navigation.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply