Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Житель Одещини дотепно вдосконалив своє авто

Автор:

|

Березень 20, 2019

|

Рубрика:

Житель Одещини дотепно вдосконалив своє авто

Житель села Кошари Одеської області Анатолій Білоус незвичайним чином удосконалив свій старенький «Москвич». Він встановив в ньому… «буржуйку», яку топить дровами і вугіллям. Чоловік розповів, що стандартна пічка у нього зламалася, на нову не було грошей, і він довго їздив без опалення. «Було холодно, неприємно, запотівали скла. А мені треба через день їздити в інше село, Сичавка, зустрічати дружину з роботи. Вечорами дуже зимно. А тепер зовсім інша справа», — пишається чоловік.
Дружина його турботу оцінила. Каже, приємно, коли така увага. «Він узагалі у мене справжній чоловік», — усміхається жінка.
Анатолій стверджує, що проблем із поліцією через буржуйку у нього немає. Мовляв, у жодному нормативному документі не зумовлено, яку опалювальну систему можна мати в машині, а яку — ні. Крім того, грубка цілком безпечна: відкритого вогню в салоні немає, і вогнегасник завжди під рукою.
За словами водія, завдяки «буржуйці», він дуже економить на бензині. «Так можна навіть без дров або вугілля їздити. Будь-яка кора, гілки — все горить», — розповідає власник диво-«москвича». Односельці поставилися до вчинку Анатолія позитивно. «Розумний чолов’яга, так тримати», — каже сусід Володимир.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply