Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Як українці обійшли в небі команду США

Автор:

|

Вересень 01, 2016

|

Рубрика:

Як українці обійшли в небі команду США

Переможці

Українська збірна результативно виступила на Чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту. У День незалежності спортсмени заробили срібну медаль в особистому та срібну медаль в командному заліках. Також українці взяли «золото» в додатковому класі змагань.
Перше «срібло» серед дорослих виборов Олександр Сінєліций. Він показав другий результат у змаганнях керованих ракетних планерів S8E/P, поступившись тільки представнику Латвії. Завданням було протримати ракетоплан у повітрі зумовлену кількість часу, після чого посадити його в певну зону. У цьому ж класі збірна України здобула друге місце в загальнокомандному заліку. На першому опинилася збірна Болгарії.
У класі моделей S3A (на тривалість польоту зі спадохроном) українські юніори на лічені бали відстали від збірної Словаччини та зайняли четверте загальнокомандне місце. Четверте місце в особистому заліку зайняв і Владислав Журавльов.
А в змаганнях додаткового класу змагань S2/P українські юніори посіли перше загальнокомандне місце, обійшовши збірну США. Золоту медаль в особистому заліку серед юніорів виборов Антон Петрух. Команда дорослих у цьому ж класі показала другий загальнокомандний результат, поступившись збірній США, а бронзову медаль в особистому заліку отримав українець Віталій Сидоренко.
Клас S2/P імітує політ ракети з крихким вантажем (курячим яйцем), який має залишитися неушкодженим від старту до посадки. Він був введений у програму Чемпіонату з ініціативи представників США й одного з організаторів — компанії Noosphere.
«Ми задоволені чемпіонатом. Особливо приємно отримати кращий результат в класі моделей із крихким вантажем, в якому зазвичай домінують американці, а ми беремо участь уперше. Після цього сенатор Джон Ленгфорд, член американської делегації, порекомендував Україні спробувати свої сили в цьому класі в рамках престижного Паризького аерошоу. І це — нарівні зі збірними Англії, Франції, Японії та США», — розповів Михайло Рябоконь, CIO компанії Noosphere і директор Чемпіонату світу з ракетомодельного спорту.
На честь Дня незалежності всі бажаючі змогли безкоштовно взяти участь у битві фарбами від Holiplay і майстер-класах із конструювання ракет, а ввечері — запустити небесні ліхтарики. Команда Польщі до свята влаштувала солодкий феєрверк для дітей, запустивши в небо ракету, заповнену цукерками.
Чемпіонат світу з космічним моделям проходив у селі Великий Дорошів, недалеко від Львова. Вхід на змагання був безкоштовний для всіх глядачів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply