Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Як побачити дорогу під капотом?

Автор:

|

Травень 01, 2014

|

Рубрика:

Як побачити дорогу під капотом?

Технологія Transparent Bonnet

Компанія Jaguar Land Rover придумала технологію проектування підкапотного простору автомобіля на лобове скло. Новинка під назвою Transparent Bonnet полегшить маневри автомобіля на крутих спусках або підйомах. Задум британських розробників полягає у використанні спеціальних відеокамер, умонтованих у решітку радіатора. Зображення з фронтальних камер передається на великий проекційний дисплей (HUD), що міститься на вітровому склі позашляховика. За допомогою технології доповненої реальності картинка точно накладається на зону капота, що дає водієві змогу бачити дорогу буквально крізь моторний відсік.

«Прозорий капот» допоможе автомобілістам у їзді по бездоріжжю, особливо на дуже нерівних ділянках, оскільки водій завжди буде бачити точне розташування коліс і контролюватиме ситуацію під машиною. На проекційний екран також виводиться інформація про швидкість автомобіля, кути поперечного та поздовжнього нахилів, положення коліс і інші корисні дані.
Нова технологія буде показана на прототипі Land Rover Discovery Vision Concept, який ляже в основу родини позашляховиків Discovery наступного покоління. Демонстрація прототипу пройде в межах автосалону в Нью-Йорку. Про терміни появи Transparent Bonnet на серійних автомобілях виробник не повідомив. Проекційні дисплеї, що кріпляться до лобового скла, давно використовуються на автомобільному ринку. Їх можна зустріти в останньому поколінні Mazda 3, кросовері Peugeot 3008, седані Peugeot 508 і деяких моделях BMW.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply