Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Volkswagen Beetle став повнопривідним

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

Volkswagen Beetle став повнопривідним

На тюнінг-шоу SEMA в Лас-Веґасі відбулася прем’єра 500-сильною повнопривідної модифікації Volkswagen Beetle. Автомобіль побудовано спільними зусиллями американського ательє APR і порталу VWvortex, присвяченого продукції німецького автовиробника.

Гетчбек оснастили дволітровим турбодвигуном, потужність якого в базовому варіанті складає 200 кінських сил. Для збільшення віддачі агрегату було встановлено ??турбіну APR Stage IV GTX і високопродуктивний інтеркулер, перепрошито блок управління двигуном, модернізовано паливну систему, допрацьовано головку блоку циліндрів і поршні, а також замінено впускну й випускну системи. Крім того, на авто встановили «коротку» механічну коробку передач від Volkswagen Racing із гоночним зчепленням.
Новинка одержала регульовану підвіску H&R, стабілізатори поперечної стійкості, інші сайлент-блоки, передні поворотні кулаки від Audi TT RS, шестипоршневі гальмівні механізми, систему повного приводу від VW Golf R, а також 19-дюймові колісні диски з покришками Michelin Pilot Super Sport.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply