Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Vertu і Bentley випускають спільний смартфон

Автор:

|

Жовтень 23, 2014

|

Рубрика:

Vertu і Bentley випускають спільний смартфон

Vertu for Bentley

У липні ц. р. компанії Vertu і Bentley оголосили про п’ятирічну співпрацю. І вже з’явилися її перші плоди: наприкінці жовтня ц. р. у продаж надійде смартфон Vertu for Bentley. За словами представників знаменитого автоконцерну, новинка розрахована передусім на власників автомобілів їхньої марки. «Партнерство з Vertu дасть нашим клієнтам змогу стикатися з брендом Bentley фактично постійно, навіть у ті моменти, коли вони не за кермом», — запевняють у компанії.

Зовнішній вигляд смартфона — це результат об’єднаних зусиль двох відомих британських компаній сегменту «люкс», тому виглядає Vertu for Bentley як мінімум цікаво. Корпус виконано із титану — міцного, але легкого матеріалу – й оброблено телячою шкірою. Усе найкращих традиціях Vertu.
Новий смартфон — дуже потужний, за технічними характеристиками він порівнянний із найсерйознішими сучасними флагманами. Тут встановлено процесор Qualcomm Snapdragon 801 частотою 2,3 ГГц — його з лишком вистачить для роботи всіх сучасних Android-додатків. 4,7-дюймовий екран зроблено із полікристалу сапфіра, тому його дуже важко розбити або подряпати. Дотримано й традицій якості звуку, закладених попереднім смартфоном Vertu Signature Touch. Акустична система апарата налаштована фахівцями Bang & Oluffsen і оснащена об’ємним звучанням Dolby Digital Plus.
Не обійшлося без необов’язкових, але приємних і корисних дрібниць: у Vertu for Bentley є функція бездротової зарядки, а також модулі NFC і LTE. Смартфон також надає своєму власникові повний доступ до всіх сервісів компанії Vertu, які не тільки дозволять у будь-який час доби отримати кваліфіковану допомогу, а й відкриють шлях на багато закритих вечірок і світських заходів. Bentley for Vertu буде випущений серією 2 тис. екземплярів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...