Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Вантажівка на прізвисько «Сержант»

Автор:

|

Жовтень 17, 2013

|

Рубрика:

Вантажівка на прізвисько «Сержант»

Новий бортовий автомобіль КрАЗ В12.2МЕХ отримав суто військове прізвисько «Сержант». Авто з колісною формулою 6 х 6 готове перевозити вантажі до 12 т, буксирувати причепи з вагою до 75 т. Безкапотник із кабіною MAN F2000 обладнано 380-сильним двигуном, восьмиступінчастою механічною КПП Fast Gear, роздаткою з міжосьовим диференціалом, що блокується, двома 250-літровими бензобаками. Витрата пального становить 39 л на 100 км, максимальна швидкість «Сержанта» — 80 км/год.

Нагадаємо, що Кременчуцький автозавод завершив створення останньої, п’ятої повнопривідної вантажівки з компонувальною схемою «кабіна над двигуном» і повним приводом 6 х 6. Остання вантажівка-шасі отримала індекс Н22.2RX. Новинка оснащена шестициліндровим турбованим ярославським двигуном ЯМЗ-6521 (Euro-4) потужністю 362 к. с., однодисковим зчепленням і 16-ступінчастою коробкою передач ZF 16S1820ТО.
Повнопривідне шасі з колісною формулою 6 х 6 буде комплектуватися спеціальним обладнанням для нафтогазового комплексу, автомобіль може похвалитися системою ABS. Високу автономність ходу забезпечують два бензобаки загальним обсягом 500 л.
Раніше повідомлялося, що український автопром активно шукає нових ринків збуту для своєї продукції. КрАЗи вже працюють у таких країнах, як Казахстан, Єгипет, Індонезія, Синґапур і Афганістан. У ці країни українці поставляють снігоприбиральну техніку, сортиментовози, самоскиди. КрАЗ також є постачальником спеціальної техніки для потреб Організації Об’єднаних Націй і королівської армії Таїланду.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply