Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 20, 2019

В українських автошколах будуть вводити в стан сп’яніння

Автор:

|

Грудень 01, 2016

|

Рубрика:

В українських автошколах будуть вводити в стан сп’яніння

Drunk Busters Goggles

У 40 найбільших автошколах України навчатимуть майбутніх водіїв не сідати за кермо напідпитку за допомогою створення штучного ефекту сп’яніння з використанням окулярів Drunk Busters Goggles. Про це заявив Владислав Криклій, керівник головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України. «Переважна кількість автошкіл дає сухі теоретичні та практичні знання, мінімально зупиняються на етиці спілкування, але питання алкоголю, питання відповідальності на дорогах за себе, за пасажирів і за пішоходів майже не підіймається. До нас надійшла ініціатива від голови Всеукраїнського об’єднання автошкіл Іллі Щербини цікава ідея: Drunk Busters Goggles — окуляри, які створюють ілюзію, ефект того, що ти перебуваєш у стані сп’яніння, або «під мухою», як кажуть у народі», — сказав п. Криклій.
Ілля Щербина переконаний, що тренінг із використанням окулярів Drunk Busters Goggles дасть змогу кожному майбутньому водію відчути, як небезпечно керувати автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. «Що стосується майбутніх водіїв, то сьогодні, в принципі, це — група ризику. Ми маємо підготувати майбутнього водія так, як їх готують в усьому світі. І правильно навчений водій точно буде розуміти, що керувати автомобілем у стані алкогольного сп’яніння в жодному разі не можна», — наголосив він.
За словами п. Криклія, цей тренінги в рамках реалізації цього проекту проходитимуть в 40 найбільших навчальних центрах, які щороку готують близько 60 тис. водіїв.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...