Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

В аварії безпілотника постраждали люди

Автор:

|

Серпень 06, 2015

|

Рубрика:

В аварії безпілотника постраждали люди

Googlecar

Безпілотний автомобіль Google уперше потрапив у аварію, де постраждали люди. У штаті Каліфорнія прототип безпілотного позашляховика Lexus влетів автівку, за кермом якої була людина. У Lexus, який наразі проходить тестування на дорогах штату, перебували троє працівників Google. Один із чоловіків мав брати на себе керування у разі надзвичайної ситуації, а двоє збирали інформацію щодо подорожі загалом.
Усі три пасажири безпілотника корпорації Google поскаржилися на незначні ушкодження шиї, проте швидко повернулися до роботи. Водій керованого автомобіля також отримав незначні ушкодження шиї та спини.
За шість років тестування безпілотних автівок Google це — 14 зіткнення. Співробітники корпорації пояснили, що в 11 інцидентах у безпілотне авто врізалися звичайні автомобілі. Кріс Урмсон, керівник програми безпілотних автомобілів Google, пояснив, що головна причина аварій — людська неуважність. Науковець повідомив, що його команда почала працювати над тим, як за допомогою авто змусити водія бути уважнішим.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply