Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Український бронеавтомобіль «Спартан» — із автопілотом

Автор:

|

Жовтень 20, 2016

|

Рубрика:

Український бронеавтомобіль «Спартан» — із автопілотом

Спартан

Кременчуцький автомобільний завод «АвтоКрАЗ» випустив на базі панцерного автомобіля «Спартан» перший український військовий автомобіль, обладнаний автопілотом. Машину зроблено спільно зі Запорізькою інжиніринговою компанією «Інфоком ЛТД».
«Вітчизняний автопілот Pilotdrive, встановлений на «Спартані», оснащено комплексом спеціальних датчиків, що дозволяють автомобілю легко орієнтуватися в дорозі. В їхньому числі є тепловізор зі системою автоматичної цілевказівки та захоплення, відеокамера з охопленням 360 градусів, передній і задній радари для виявлення перешкод, далекомір, ємнісний датчик присутності людини в радіусі 18 м», — йдеться в повідомленні.
Завдяки автопілоту, «Спартан» легко розпізнає ширину дороги, а також перешкоди, що містяться навколо нього. Система аналізу та прийняття рішень спрацьовує за частку секунди. Управління безпілотним «Спартаном» може здійснюватися за допомогою планшета, «розумної рукавички» або операторської станції.
Зв’язок із автомобілем здійснюється цифровим радіоканалом передачі даних WiFi/Wimax, радіус зв’язку від 10 км до 50 км.
Додатково безпілотник оснащено програмно-апаратним комплексом SmartDrive і навчанням у реальному режимі часу Teach-inDrive, в якому система запам’ятовує заданий маршрут. Координати проходження для занесення в базу передаються по GPS через супутник. Безпілотний броньований КрАЗ створено для допомоги військовим в зоні бойових дій для мінімізації ризиків і збереження життя особового складу при виконанні різних тактичних завдань.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply