Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Україна підписала угоду з Hyperloop

Автор:

|

Червень 21, 2018

|

Рубрика:

Україна підписала угоду з Hyperloop

Міністерство інфраструктури України 14 червня підписало меморандум про співпрацю з компанією Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Угоду підписали Володимир Омелян, міністр інфраструктури України, і Дірк Алборн, головний виконавчий директор HTT. «Сьогодні ми підписали меморандум про співпрацю між компанією, яка є найбільшою в світі із розробки технологій Hyperloop — транспорту нового покоління, який дасть світу нечувану швидкість, нечувані можливості та нечувані технології. Одним із ключових підсумків цього візиту є наш чіткий намір спільно працювати над розробкою цих технологій», — зазначив п. Омелян.
Він додав, що сподівається на відкриття найближчим часом RND-центру та Дата-центру в Україні, який буде займатися не лише технологією Hyperloop, а й новими матеріалами, новими складовими компонентами сучасних транспортних можливостей світу. «Ми будемо спільно розробляти технології та домовилися спільно шукати інвесторів цього проекту», — зазначив міністр.
За його словами, проект мусить бути комерційно успішним. «Це не має бути якась ідея, що дотується урядом, або держкомпанією на державному рівні. Це повинна бути прозора бізнес-модель, яка генерує прибуток», — зазначив чиновник.
Він повідомив, що планується створення спільного центру з розробок технологій у Києві або Дніпрі.
Що стосується термінів реалізації проекту, Володимир Омелян зазначив, що цього року завершується попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту, а наступного планується починати тестування тестової рури в Україні. «Все буде залежати від нашої співпраці з HTT. Якщо буде доцільним провести тестування на існуючому майданчику в Тулузі (Франція), а в Україні будувати, умовно Hyperloop версія 2.0, ми підемо цим шляхом. Все буде залежати від того, наскільки це буде економічно ефективно», — сказав міністр.
Він додав, що сподівається, що технологія Hyperloop буде реалізована в Україні впродовж п’яти-десятьох років. «Уперше Hyperloop буде тестуватися на експериментальній ділянці в Тулузі. Перший комерційний запуск можливий в Об’єднаних Арабських Еміратах. Хочу, щоб у найближчі п’ять років ми прийшли хоча б до однієї лінії Hyperloop в Україні. Буде правильно провести перемовини з партнерами в Китаї й Європейському Союзі (ЄС) та з’єднати доставку вантажів із Китаю через Hyperloop до країн ЄС», — повідомив п. Омелян.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply