Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 27, 2020

Триколісний електромобіль

Автор:

|

Жовтень 31, 2013

|

Рубрика:

Триколісний електромобіль

Один із лідерів світового автопрому — японська Toyota — підтвердив підготовку до запуску виробництва триколісного автомобіля Toyota i-Road, представленого ц. р. на автосалоні в Женеві. При цьому концерн відмовився від концепції двомісного триколісника на користь одномісної моделі.

Зараз обмежену серію електричного триколісного автомобіля Toyota i-Road запущено у виробництво в Японії, а повномасштабний серійний випуск розпочнеться 2014 року. Зазначимо, що Toyota поки що не має наміру випускати електромобіль у вільний продаж: перші i-Road призначені для експерименту з реорганізації міського руху в Японії. Зокрема, на вулицях Токіо з’явиться система спільного користування електромобілями під назвою Ha:Mo.
У межах експерименту Toyota організує на вулицях японської столиці більш як 20 станцій, де можна буде взяти напрокат електромобіль для короткочасних особистих поїздок. Єдина система навігації підкаже водієві оптимальний маршрут подорожі, щоб уникнути заторів, а також заощадити час і електроенергію. Відправляти заявку на оренду i-Road можна буде за допомогою мобільних пристроїв.
Toyota зробила i-Road невеликим міським автомобілем, стверджуючи, що нова концепція дає змогу об’єднати зручність мотоцикла з надійністю автомобіля та доповнити їх задоволенням від керування оригінальним транспортним засобом. Довжина концепт-кара, який був розрахований на двох, становила 2350 мм, ширина — 850 мм, висота — 1445 мм. Електромобіль важить усього 300 кг. Toyota i-Road може розганятися до 45 км на годину. Заряду акумулятора триколісника вистачає майже на 50 км шляху. Машина живиться від двох електродвигунів — по одному на два передніх колеса. При повороті електромобіль автоматично нахиляється на потрібний кут, залежно від швидкості та поверхні дороги.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply