Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Три колеса – достатньо!

Автор:

|

Липень 25, 2013

|

Рубрика:

Три колеса – достатньо!

Одна автомобільна компанія вирішила отримати перевагу на швидко зростаючому ринку надекономічних автомобілів, створивши триколісний автомобіль, що витрачає всього 3,7 л бензину на 100 км. Компанія Elio Motors, що займається виробництвом автомобілів у Мічиґані, сподівається привабити нових клієнтів тим, що створила мініатюрний автомобіль на трьох колесах, оснащений двома передніми сидіннями й тільки одним заднім.

Зробивши це, Пол Еліо, засновник компанії, виконав чотири основних завдання, які він поставив собі, починаючи створювати автомобіль. По-перше, триколісний автомобіль мав проїжджати, щонайменше, 135 км на галоні палива по шосе. По-друге, вартість автомобіля не повинна перевищувати 6,8 тис. USD.
Крім того, авто має бути безпечним і отримати п’ять зірок в рейтинґу безпеки, незважаючи на свої розміри. Нарешті, машина повинна випускатися в США. Маючи вагу 850 кг, «Еліо» не потребує паливного баку, як універсал. Його оснащено п’ятьма подушками безпеки, що в сукупності з обмеженим внутрішнім простором автомобіля фактично зводить до нуля ймовірність того, що водій або пасажир удариться об щось тверде,.
На жаль, поки що зібрано лише кілька дослідних зразків. «Еліо» досі пір не може отримати задовільний результат у федеральній системі краш-тесту. Але попри це компанія «Еліо» має намір представити свою розробку на суд громадськості. За словами Чіпа Стемпека, директора з маркетингу, зацікавлені в покупці авто вже зараз можуть оформити депозити для його придбання. Що більшим буде депозит, то швидше покупець отримає свій «Еліо», щойно почнеться їх продаж. В Elio Motors запевняють, що вже наступного літа мають намір узятися до складання своїх триколісних автомобілів на старому заводі General Motors у Луїзіані.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply