Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Тesla випустить Model III

Автор:

|

Липень 24, 2014

|

Рубрика:

Тesla випустить Model III

Тesla Model III

Елон Маск, генеральний директор Tesla Motors, нарешті розвіяв чутки, які певний час ширилися в автомобільному сегменті. Компанія планує запустити в продаж новий електромобіль, який мав би скласти конкуренцію BMW 3-ї серії. Оскільки назву Model S відведено седану, а Model X — кросоверу, то нову модель треба було назвати Model E, аби завершити розпочате слово.

На щастя, чи на жаль, Ford уже зайняв Model E, тому Tesla довелося вигадувати щось нове. Тож вийшла Model III. Але III від E не особливо відрізняється, тому мети компанії було більш-менш досягнуто. Model III буде продаватися за ціною близько 35 тис. USD, що набагато менше, ніж знадобилося викласти за попередні моделі. Заодно це допоможе побудувати майбутні мегазаводи Tesla.
Про розташування нового заводу поки що не відомо, але як можливих кандидатів уже називають кілька місць, у т. ч. Неваду, Нью-Мексико й Техас. Tesla також планує розширюватися за кордоном, про що повідомлялося під час однієї з останніх поїздок п. Маска до Великої Британії. Хоча Model III і анонсована, її подробиці оприлюднять тільки 2016-го. А початку продажів не варто чекати, щонайменше, до 2017 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply