Tata C-Cube — послідовник найдешевшого автомобіля Tata Nano
Tata Nano, найдешевший автомобіль у світі, отримав наступника — компактний міський хетчбек Tata C-Cube. Наразі це ще концепт, але серійний випуск автомобіля — не за горами. Тридверний хетчбек привертає стрімким клиновидним дизайном із піднятою «кормою» і розширеними задніми крилами. Словом, вигляд у нього презентабельніший, ніж у попередника.
Автомобіль буде багатше укомплектований, ніж Tata Nano, а також отримає мультимедійну систему з різними додатками для смартфонів. Відомо, що новинка стала передньомоторною, однак про її двигун нічого невідомо. Детальні характеристики хетчбека наразі тримають у таємниці.
Нагадаємо, що перші індійські малолітражки Nano з’явилися 2009 року. Їх ціна становила 2 тис. USD. На розробку надбюджетного авто витратили близько 400 млн USD, ще більше коштів потребувало будівництво заводу, який мав випускати 15-20 тис. Nano щомісяця.
Кобзар Валерій Харченко просить допомоги
Звернення кобзаря, волонтера, патріота України Валерія Харченка до всКобзар Валерій Харченко просить допомоги
APPELL von Kobsaspieler, Freiwilliger, Patriot der Ukraine Valeriy KhaЧому ніхто не знає про князя, котрий розбив перший наступ на Київ московитів?
Минуле якого не знаємо. Чому українська історія є витвором сусідськихПутін продовжує бавитися в «морський бій»
*** В небі чистім високім сяє золотом Сонце, Над Дніпром синьооким від