Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Танк-розвідник для вояків «Залізної бригади»

Автор:

|

Листопад 20, 2014

|

Рубрика:

Танк-розвідник для вояків «Залізної бригади»

Танк-розвідник

Волонтери громадської організації «Допомога армії України» репрезентували у Львові та передали бійцям 24-ї окремої Залізної механізованої бригади сучасний розвідувальний танк. Керовану установку розробили та виготовили львівські конструктори.

Майже 50 тис. грн із потрібної суми зібрав Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. «Одна з працівниць Львівської опери — наш волонтер. Виникла ідея здійснити спільний збір коштів із опери «Запорожець за Дунаєм» і закупити щось корисне для бійців Антитерористичної операції (АТО). Мій товариш служить добровольцем в розвідувальній роті 24-ї окремої механізованої бригади. Ми розмовляли з ним, також окремо поспілкувались із людиною-розробником. Скоординували дії, як цей танк буде виглядати, що потрібно для розвідки», — розповів Юрій Дмитришин, координатор громадської організації «Допомога армії України».
Сума, зібрана з благодійної опери склала 49 690 грн, їх передали розробникам. Група, яка налічувала 50 осіб, витратила ці гроші лише на закупівлю матеріалів. Конструктори працювали над самохідною керованою установкою два з половиною місяця. Керують нею з комп’ютера. Максимальна відстань прийому сигналу — 5 км. Її оснащено світлом і камерами.
Також конструктори передбачили спускові механізми для скидання багажу. «Він може рухатися пожежними драбинами, по нерівній місцевості, у дощ, у сніг, через водяні перешкоди до 20 см. Він фактично всюди може замінити людину», — розповів Ростислав Пасічник, керівник групи розробників танку-розвідника. Благодійний фонд «Нова країна» законно оформив винахід та передав його Збройним силам України. До слова, аналог такого танка за кордоном коштує приблизно 60 тис. EUR.

Ірина Панчишин, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply