Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 9, 2018

Таксі без водіїв nuTonomy відтепер розвозить пасажирів у Сінґапурі

Автор:

|

Вересень 01, 2016

|

Рубрика:

Таксі без водіїв nuTonomy відтепер розвозить пасажирів у Сінґапурі

nuTonomy

У Сінґапурі почало працювати перше в світі таксі на автопілоті. Сервіс працює на програмному забезпеченні, розробленому компанією nuTonomy. Поки що так їздять шість автомобілів, до кінця року їхня кількість збільшиться до десяти. Послуга доступна лише в межах бізнес-кварталу one-north площею 6,5 кв. км, а сідати та висаджуватися можна тільки в певних місцях, але тестові поїздки — безкоштовні.
Їздять модифіковані моделі електромобілів Renault Zoe і Mitsubishi i-MiEV, причому за кермом сидить водій, готовий прийняти на себе управління, а позаду — людина, котра спостерігає за електронними системами управління автомобіля. Кожна машина обладнана шістьма наборами Lidar — системи, яка використовує лазери для радара, а також двома камерами.
У компанії пояснили, що Сінґапур вибрали тому, що у цьому місті найсприятливіша погода та найкваліфікованіші водії, котрі дотримуються правил дорожнього руху. У nuTonomy сподіваються, що таксі на автопілоті дозволять знизити кількість автомобілів з 900 тис. до 300 тис. Компанія отримала дозвіл від влади Сінґапуру на таксі з автопілотом роком раніше. Вона обігнала Uber, який планує незабаром запустити аналогічний сервіс у Пітсбурзі (штат Пенсильванія).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...