Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 18, 2019

Система виявлення велосипедистів

Автор:

|

Березень 21, 2013

|

Рубрика:

Система виявлення велосипедистів

Шведська Volvo Cars анонсувала нову автомобільну систему виявлення велосипедистів на дорозі. За допомогою системи автомобільна компанія має намір запобігати численним інцидентам із людськими жертвами. У Volvo кажуть, що система зможе виявляти загрози, такі як несподіваний виїзд велосипедиста на дорогу перед автомобілем. Якщо нова система розпізнає передаварійні ситуації, то вона може сама посигналити й активувати гальма машини. Показ нової функції відбувся на женевському автосалоні.

Як повідомили в компанії, інновація доповнює створену 2010 року систему безпеки, яка виявляє пішоходів у зоні видимості перед автомобілем. Як і її попередниця, нова система покладається на спеціальну камеру на лобовому склі автомашини та сенсор на решітці попереду машини. Очікується, що нова система буде встановлюватися на семи з 11 автомашин у лінійці Volvo. Вона підніме вартість машини більш ніж на 2 тис. EUR.
У Volvo кажуть, що створення подібних систем — це частина програми підвищення безпеки руху, розрахованої до 2020 року. У майбутньому компанія має намір реалізувати ще й систему виявлення тварин на дорогах. У Volvo кажуть, що майбутня система навіть у цілковитій темряві зможе виявити на дорозі лося, корову чи коня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...