Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Спорткар роздрукували на 3D-принтері

Автор:

|

Січень 22, 2015

|

Рубрика:

Спорткар роздрукували на 3D-принтері

Shelby Cobra

Працівники Національних лабораторій Міністерства енергетики США показали процес роздрукування за допомогою 3D-принтера легенди британського й американського автопрому — Shelby Cobra. Цим методом було виготовлено 312 кг деталей, причому загальна вага авто не перевищує 625 кг.

Для реалізації задуманого творці використовували потужний принтер Big Area Additive Manufacturing (BAAM). Особливість цього принтера полягає в тому, що він дає змогу відносно швидко друкувати великі й водночас надзвичайно легкі деталі. Створення компонентів авто, а також остаточне складання тривало приблизно шість тижнів.
Оригінальний Shelby Cobra був побудований на базі спортивного авто AC Cobra — одного з найвідоміших автомобілів XX ст. Його випускала компанія AC Cars з 1961-го по 1967 рік. Після банкрутства британської фірми право виготовляти двомісний родстер відійшло до американця Керолла Шелбі.
Крім популярності серед автолюбителів Cobra може похвалитися й довгою спортивною кар’єрою. Це — не дивно, з урахуванням того, що спорткар зміг розігнатися до 298 км/год. і встановив рекорд свого часу серед дорожніх автомобілів. Таким чином, технологія 3D-друку дозволить істотно спростити та здешевити всі процеси в автомобілебудуванні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply