Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Спадкоємець McLaren F1

Автор:

|

Березень 28, 2012

|

Рубрика:

Спадкоємець McLaren F1

McLaren F1 із 1990-х рр. був справжнім гіперкаром, найшвидшим серійним автомобілем свого часу. McLaren MP4-12C усе ж не заслуговує на префікс «гіпер» — це лише один із безлічі сучасних суперкарів. Але до 2014 року британський виробник планує представити справді гідного спадкоємця свого леґендарного F1 — однойменну машину нового покоління. І про цей автомобіль під кодовим позначенням P12 уже відомі деякі деталі.

Новий McLaren гратиме у вищій лізі надшвидких і супердорогих спортивних машин. А оскільки в ній зараз поширені гібридні тенденції, то й McLaren використовуватиме подібну технологію. Основне навантаження ляже на двигун V8 власної конструкції з двома турбокомпресорами — і його віддача становитиме 592 к. с. (V12 леґендарного попередника розробляла фірма BMW). А на допомогу йому інженери з «Вокінґа» «відрядять» 200-сильний електродвигун, джерелом енерґії для якого стане система, схожа до «формульної» KERS.

За підсумкової пікової потужності майже 800 к. с. автомобіль зможе набирати швидкість 100 км/год. менш ніж за 3 секунди, а також розганятиметься до 390 км/год.

У цьому буде заслуга не лише силової установки, а й малої маси — близько 1 200 кг. Для цього платформа та деякі елементи кузова спадкоємця F1 будуть повністю виготовлені з вуглецевого волокна. Конкурентами майбутньому гіперкару від McLaren стануть супергібриди BMW i8,

Porsche 918 Spyder, Jagu-ar C-x75, а також бензоелектричний нащадок Ferrari Enzo, що зараз перебуває в стадії розробки.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply