Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 23, 2020

Смарт-скутер

Автор:

|

Січень 22, 2015

|

Рубрика:

Смарт-скутер

Gogoro Smartscooter

На міжнародній виставці електроніки CES 2015 у Лас-Веґасі молода тайванська енергетична компанія Gogoro представила «розумний» електроскутер Smartscooter, а також великий і амбітний план зі створення великої мережі станцій у великих містах для швидкої заміни акумуляторів.

Цей електроскутер обладнано синхронним двигуном потужністю 8.6 к. с. і обертовим моментом 25 Нм. Він важить 112 кг, максимальна швидкість сягає 95 км/год., запас ходу — 95 км при швидкості 40 км/год. На заднє колесо обертовий момент передається через інтегровану планетарну одношвидкісну коробку передач і ремінний привід.
Шасі скутера базується на алюмінієвій монорамі, яка гарантує легкість і міцність. Переднє колесо кріпиться до перевернутої вилки консольного типу, а задня підвіска є багатоважільною із чотирма точками опори. Гальмівна система складається з двопоршневого супорта, встановленого на 205-мм передній гальмівний диск, і однопоршневого супорта, встановленого на 162-мм задній гальмівний диск. Крім того, додаток для смартфона дає змогу контролювати основні дані скутера та проводити точне налаштування систем, тобто він є бортовим комп’ютером.
Варто зазначити, що електроскутер Smartscooter є лише побічним проектом Gogoro, позаяк енергетичний американський гігант планує спорудження і розвиток великих енергетичних мереж GoStations у великих мегаполісах і містах США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply