Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Санта міняє оленів на позашляховик Land Rover

Автор:

|

Грудень 29, 2016

|

Рубрика:

Санта міняє оленів на позашляховик Land Rover

Discovery Sport

Двомісний житловий будиночок площею 3,5 кв. м разом із поличками, дверми та вікнами умудрилися засунути в багажник позашляховика Discovery Sport розробники з компанії Land Rover разом із представниками архітектурної фірми LUMO з Данії. Модуль підготували для «дуже важливої особи».
У відео, опублікованому на офіційному YouTube-каналі автовиробника, показано, як модуль у розібраному вигляді спочатку складають у багажник, а потім витягають і монтують невеликий, але затишний будиночок, що має «допомогти Санта-Клаусу в його тривалій подорожі світом».
Повідомляється, що це житло здатне витримувати температуру до -20 градусів. Деталі виготовлені зі сосни та багатошарової фанери з різних сортів деревини. Модуль має двері та великі вікна. Усередині будинку сидячи або лежачи можуть поміститися двоє дорослих людей. На підлозі споруди теплі коци, на даху передбачена сонячна батарея, а в самому будиночку — 12-вольтна розетка. Тестував «житло Санта-Клауса» професійний альпініст Кентон Кул, дванадцятикратний підкорювач Евересту. Він зробив висновок, що міні-будиночок має продуману конструкцію і дуже міцний.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...