Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Rolls-Royce презентував музичний Wraith

Автор:

|

Серпень 27, 2015

|

Рубрика:

Rolls-Royce презентував музичний Wraith

Rolls-Royce Wraith

Компанія Rolls-Royce представила спеціальну версію купе Wraith, яка отримала назву Inspired by Music. За словами творців, автомобіль оснастили найпотужнішою стереосистемою в історії британської марки. Музична новинка отримала 1300-ватну аудіосистему, над створенням якої трудилися два роки. При її налаштування фахівці керувалися особливостями інтер’єру моделі.
Зокрема, новий аудіокомплекс містить 12-канальний посилювач, два сабвуфери, сім колонок для відтворення високих частот і стільки ж — для середніх. Усі колонки отримали особливе покриття з міді, яка використовується «тільки в найкращих стереосистемах». Зазначається, що в салоні встановлені спеціальні мікрофони, які відстежують сторонні шуми, а електроніка автоматично додає потрібний рівень звуку та тональності у разі потреби.
Поки що нічого не відомо про технічні характеристики новинки. Стандартний Rolls-Royce Wraith оснащується 6,6-літровим турбодвигуном V12 потужністю 624 к. с. З нуля до 100 км/год купе розганяється за 4,6 секунди. В інтер’єрі автомобіля також використовується багато міді — з цього металу виконана центральна консоль, дверні вставки та фіксатори ременів безпеки. Передбачається, що в Rolls-Royce обмежаться випуском тільки одного примірника Wraith Inspired by Music. Ціна спецверсії наразі не називається.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply