Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Рейтинґ «найненажерливіших» автомобілів

Автор:

|

Червень 14, 2012

|

Рубрика:

Рейтинґ «найненажерливіших» автомобілів

Американська консалтинґова аґенція Edmunds пропонує своїм клієнтам цікаву послугу. На її сайті можна дізнатися, скільки коштуватиме обслуговування автомобіля впродовж п’яти найближчих років від дня покупки. Мережевий журнал 24/7 Wall st. не полінувався скласти рейтинґ «найненажерливіших» автівок.

Десяте місце посів спорткар Nissan GT-R. Його початкова вартість у США становить 91 830 USD, але за п’ять років він витягне з кишені власника ще приблизно 22 тис. USD (витрати на страховку, бензин, податки тощо). Близько 10 тис. USD піде на запчастини. Загальна сума з урахуванням утрати вартості самого автомобіля — 117 892 USD.

На дев’ятому місці розташувався Range Rover. Вартість нового авто в США — близько 90 тис. USD, але через двигун-«не­нажеру», дорогі страховки, вартісний ремонт і обслуговування тощо за п’ять років власнику «Рейнджа» доведеться розлучитися із сумою 118 158 USD.

Восьме місце відведено BMW Active Hybrid 7-ї серії. Витративши 101 545 USD на цей гібрид (який, загалом, мав би економити кошти), власник буде видавати великі гроші на його обслуговування. Крім того, гібридна «сімка» швидко дешевшає з роками. Кінцева сума з урахуванням утрати вартості за п’ять років — 122 076 USD.

Сьомий рядок займає Mercedes-Benz G-класу. Автомобіль коштує в США 109 тис. USD і входить до трійки машин із «найненажерливішим» двигуном. Тільки на бензин власник викладе зі своєї кишені понад 23 тис. USD, податки заберуть 12 тис. USD у перші п’ять років. Остаточна сума, включаючи втрату вартості, сягне 126 714 USD.

На шостій сходинці рейтинґу розташувався довгобазовий Lexus LS 600h. Ціна моделі «кусається» — 119 019 USD. А за п’ять років власник такої машини втратить 129 542 USD.

П’ятірку лідерів відкриває Mercedes-Benz SL550. За початкової ціни 106 718 USD, автомобіль витягне з гаманця власника круг­леньку суму на податки та страховку. Та й ціна п’ятирічного SL — набагато нижча, ніж нового. У підсумку втрати за п’ять років — 129 588 USD.

Четверте місце окупував Mercedes-Benz CL550. Нова машина коштує 123 тис. USD, утрати з роками — величезні, витрати на бензин і страховку — теж. Загальна сума з урахуванням втрати вартості за п’ять років — 142 558 USD.

Трійку лідерів відкриває BMW ALPINA B7. Зрозуміло, що цей автомобіль не знає, що таке економія палива. За початкової вартості 133 445 USD, податки й страховка такого багатства коштують дуже дорого. Приплюсуйте сюди витрати на бензин і втрату вартості — отримаєте просто божевільне число. Кінцева сума за п’ять років становить 153 150 USD.

Друге місце отримала заряджена Audi R8. Витративши на авто при купівлі аж 170 175 USD, власники не шкодують нічого для свого улюбленця. І, зрештою, за п’ять років набігає астрономічна сума, що дорівнює 194 тис. USD.

Лідером найдорожчих в експлуатації автомобілів став Mercedes-Benz SLS AMG. Мало того, що дводверне купе оцінене в США 210 875 USD, власникові запропонують попрощатися з купою грошей, для того щоби поставити автомобіль на облік і спокійно їздити вулицями. Страховка, податки, витрати на пальне, вартість запчастин… У результаті без урахування аварій і інших неприємностей цей суперкар витягне з кишені свого господаря майже 250 тис. USD. Проте популярність цього автомобіля надалі зростає.

Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply