Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 18, 2019

Позашляховик із діамантами

Автор:

|

Березень 28, 2013

|

Рубрика:

Позашляховик із діамантами

Латвійці створять позашляховик, корпус якого буде інкрустовано золотом і діамантами. Новий автомобіль Black Snake компанія Dartz планує представити в Китаї на честь Року змії. Автомобіль стане першим не панцерним автомобілем цього виробника.

Новинка буде випущена з платформою Mercedes-Benz GL 63 AMG. Це означає, що Black Snake матиме й повний спектр електронних асистентів, й адаптивну підвіску, і відповідний двигун – із 5,5-літровим турбірованим V8 від AMG потужністю 557 к. с. Представники компанії заявляють, що Black Snake зможе прискорюватися до 100 км/год. за 4,9 секунди.
Інтер’єр новинки може бути оброблений не тільки деревом, а й екзотичною шкірою, наприклад, із живота крокодила. Кузов позашляховика, виготовлений з алюмінію, оброблять золотом, а капот інкрустують діамантами. Очікувана ціна на цю новинку на ринку Китаю складає близько 1 млн USD.
Представники латвійської компанії заявляють, що технологію створення кузова запозичили в панцерників, на яких пересувався Сталін. Як бонус Dartz обіцяє щомісяця доставляти кожному покупцеві 56-грамову баночку чорної ікри протягом двох років після придбання авто.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...