Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Пластиковий автомобіль, створений за допомогою технології 3D-друку

Автор:

|

Квітень 12, 2018

|

Рубрика:

Пластиковий автомобіль, створений за допомогою технології 3D-друку

Стартап із Сянгану показав компактний міський електрокар, який майже повністю був створений за допомогою технології 3D-друку. Відтак китайська компанія X Electrical Vehicle анонсувала плани по запуску серійного виробництва електричних автомобілів, надрукованих на 3D-принтері.
Перша модель отримала назву LSEV і, як очікується, надійде в продаж у квітні наступного року в країнах Азії й Європи. Вартість надрукованого на принтері авто складе від 8,5 тис. EUR. Габаритні розміри двомісного електрокара LSEV – 1,5 м у висоту, 2,5 м в довжину і 1,3 м вшир. Вага моделі — 450 кг, а ось максимальна швидкість, яку здатний розвинути LSEV, не перевищує 70 км/год. На одній зарядці електрокар може проїхати до 150 км.
У числі головних переваг, порівняно з виробництвом традиційних автомобілів, розробники відзначають, у т. ч., швидкість випуску LSEV. На друк автомобіля йде не більше трьох днів. Крім цього, завдяки використанню 3D-технологій виробникові вдалося знизити загальне число компонентів в конструкції авто до 40-60 одиниць, замість 2 тис. у звичайної машини.
Утім, не всі деталі друкують на принтері: сидіння, скла, силовий агрегат і шасі виробляють традиційним методом. Варто зазначити, що плани китайського стартапу більш ніж амбітні. Передбачається, що серійне виробництво пластикових LSEV налагодять вже до кінця цього року. Загалом на рік компанія має намір випускати не менше 20 тис. компактних електрокарів.
Головним ринком збуту для стартапу, звісно, стане Китай. Втім, виробник має намір поставляти свою продукцію і до Європи. Стартап уже отримав 7 тис. попередніх замовлень. Насамперед новинкою зацікавилися поштові служби.

До слова
Один американський блогер протестував електромобіль Tesla Model 3. Водій навмисно розрядив батарею авто, щоб переконатися, чи буде вона працювати після повного вичерпання енергії. На початку поїздки запас ходу електромобіля становив десять миль. Вже посеред відеоблогу комп’ютер Tesla показав, що батарея автомобіля повністю розряджена. Однак, як стверджує автор відео, з нульовим запасом ходу машина проїхала ще близько 2-3 миль до зарядної станції. Також водій дізнався, що багато систем електрокару Tesla продовжують працювати навіть після розрядки акумулятора. Лише система попередження та запобігання зіткнень дала збій і не реагувала на команди власника авто.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply