Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 7, 2020

Перший український суперкар

Автор:

|

Грудень 24, 2014

|

Рубрика:

Перший український суперкар

ZAZ-965 Crossover

Ентузіасти зі запорізької компанії Askaniadesign Carstyling Studio розробляють найгучніший автомобільний проект України — перший вітчизняний суперкар. Поки що він має робочу назву ZAZ-965 Crossover. Його представлять у травні 2015-го, а тим часом в Інтернеті вже з’явилися перші знімки концепт-кара.

Триває робота над прототипом на потужностях Запорізкього автомобільного заводу (ЗАЗ). За задумом розробників, автомобіль повинен стати реінкарнацією ЗАЗ-965. Серійна версія отримає гібридну силову установку, що поєднує в собі центрально-розташований бензиновий двигун і електромотор. Крім того, фахівці працюють і над повністю електричною версією. Про інші технічні характеристики автомобіля наразі не повідомляється.
На знімках майбутній український суперкар подекуди нагадує Spano GTA (спереду і перехід в задній спойлер) або McLaren P1 (кабіна, відчиняння дверей вгору та вперед, а також задня частина). Компанія Askaniadesign Carstyling Studio починала свою роботу як придворне ательє ЗАЗ. Зокрема, його фахівці займалися видозміною «Таврії» й інших моделей запорізького виробника. 2012-го фірма створила повнорозмірний макет суперкара, який так і залишився музейним експонатом у вестибулі підприємства.
Нагадаємо, що остання модель автозаводу — ZAZ Vida (репліка Chevrolet Aveo). Її продажі стартували 13 березня 2012-го. Вартість седана 2014 року випуску з автоматичною коробкою передач становить 188 190 грн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply