Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Перший електромобіль для картингу

Автор:

|

Жовтень 23, 2014

|

Рубрика:

Перший електромобіль для картингу

Міні-кар на автомобільних акумуляторах

У Львові, у коворкінгу Betaplace, створили перший в Україні електромобіль для картингу. На початку жовтня ц. р. машина пройшла тест-драйв на конференції IDCEE у Києві. Як розповів Антон Яценко, один з розробників, над маленьким автомобілем «Тесла» вони працювали місяць. Ідея виникла в Betaplace давно, її автор — Іван Сольський.

Працює міні-кар на автомобільних акумуляторах, яких вистачає на кілька годин. «Двигун ми привезли з Польщі. Планована швидкість пристрою — 100 км/год. Машину робили самі на базі старих автомобілів для картингу, але плануємо розробити власний кузов», — сказав п. Яценко.
Інвесторами моделі стали програмісти компанії. До весни команда хоче зібрати ще 7-10 таких автомобілів і відкрити у Львові картинг. «Там буде не просто на прокат машини, а й можна буде взяти участь у гонках із елементами гри. Атракціон виглядатиме, як на ігровій приставці або комп’ютері, де машини зможуть набирати прискорення, «стріляти» в суперників, тощо. Місце для атракціону зараз шукаємо», — поділився планами Антон.

Лілія Матвіїв, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...