Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Панцерний «козак»

Автор:

|

Жовтень 09, 2014

|

Рубрика:

Панцерний «козак»

«Козак»

У час, поки бійцям на передовій доводиться їздити на шкільних автобусах без жодного бронезахисту, українські майстри створили та підготували виробництво легкої панцерної машини «Козак», яка пройшла якнайсуворіше випробування прямо на очах у журналістів.

Так, машину майже впритул розстріляли з автоматів у найслабкіші місця — стики бронеплит і скло. У підсумку була всього лиш подряпана фарба та скло отримало вм’ятини. Як запевняють виробники, вони врахували весь досвід використання подібних машин і додатково забезпечили бронею всі слабкі місця.
Одразу після випробувань машини вирушать на спеціалізовану виставку, де будуть чекати на замовлення від НГУ та Збройних сил України. При цьому підприємство вже може запустити «Козака» у виробництво.
«Від 40 до 50 таких машин ми могли б робити на місяць навіть не роздумуючи», — запевнив Олег Висоцький, керівник виробництва.
А бійці АТО вимагають такі машини просто зараз, без виставок та бюрократичних перепон. «На кожну п’ятірку потрібна така машина. В умовах цієї війни працювати треба п’ятірками, малими та швидкими групами. Тоді ти – живий. Прямо завтра їх треба гнати просто на передову, а не на виставку», — заявив один із бійців.
Наразі ж волонтери та добровольчі батальйони купують менш спеціалізовану для війни техніку, наприклад, звичайні цивільні позашляховики, які обшивають бронею. Причому такі переоснащені автівки менше пристосовані до війни, на них складно встановити захищену кулеметну турель і захист від мін.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...