Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 2, 2020

Новий український тролейбус

Автор:

|

Жовтень 16, 2014

|

Рубрика:

Новий український тролейбус

Тролейбус «Електрон»

Львівська корпорація «Електрон» представила на виставці InnoTrans-2014 тролейбус власної розробки марки Т19101 «Електрон». За словами Юрія Бубеса, президента корпорації, це — 12-метрова машина з нержавіючої сталі. «Це — повністю низькопідлоговий тролейбус, здатний перевозити 106 пасажирів. Як ми і обіцяли, ця машина буде передана «Львівелектротрансу» вже найближчим часом», — сказав він. Також «Електрон» готує для Львова трисекційний трамвай.

Юрій Бубес розповів, що кузов машини виготовлено із нержавіючої сталі, а зовнішнє облицювання — зі склопластику, який захищає тролейбус від корозії. Транспортний засіб, що розвиває максимальну швидкість до 70 км/год., обладнано комп’ютерною системою керування всіма пристроями, що дозволяє проводити постійну діагностику транспортного засобу та зменшує витрати коштів і часу на обслуговування.
Відповідаючи на запитання журналістів про вартість тролейбуса, п. Бубес сказав, що нещодавно підприємство виграло тендер із ціною на тролейбус 2,2 млн. грн. «Якщо говорити про Європу, то додайте до ціни ще мільйон», — сказав він. Президент корпорації зазначив, що підприємство готове виробляти до 100 таких машин на рік.
За словами Олега Синютки, першого заступника міського голови Львова, у бюджеті на наступний рік керівництво міста запланує кошти для закупівлю тролейбусів і трамваїв виробництва корпорації «Електрон». За його даними, Львів потребує оновлення парку електротранспорту — потрібні 90 тролейбусів і 60 трамваїв. Водночас посадовець наголосив, що провести масштабну заміну електротранспорту в місті Лева не можна без допомоги державних програм або позик від європейських банків.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply