Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Нове найшвидше авто

Автор:

|

Квітень 11, 2013

|

Рубрика:

Нове найшвидше авто

Американський суперкар Hennessey Venom GT розігнався до 427,6 км/год., і це зробило його найшвидшим автомобілем на світі. Розробники називають Venom GT найпрудкішим серійним автомобілем, доступним для придбання широкою публікою, хоча рекорду Bugatti він і не побив. Veyron Super Sport, як і раніше (ще з 2010 року) утримує світовий рекорд швидкості для цивільних автівок — 431 км/год. Однак серійні Bugatti такої швидкості не розвивають.

«У компанії Bugatti обмежують швидкість своїх серійних машин до 415 км/год., тому ті 427 км/год., яких досяг Venom GT, роблять його найшвидшим товарним автомобілем на планеті», — заявив Джон Геннессі, засновник і керівник компанії Hennessey Performance Engineering.
Раніше Hennessey Venom GT уже встановив один рекорд Ґіннеса — за часом розгону з місця до 300 км/год. На досягнення цієї швидкості йому знадобилося 13,63 с. Зазначимо, що суперкар компанії Hennessey побудований на модифікованій платформі Lotus Elise. Купе оснащене семилітровим восьмициліндровим двигуном із двома турбінами, що розвиває 1 244 кінські сили. Виробник планує зібрати всього 29 таких машин. Вартість кожної з них становитиме 1,2 млн USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply