Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Нове концепт-купе від BMW і Pininfarina

Автор:

|

Червень 06, 2013

|

Рубрика:

Нове концепт-купе від BMW і Pininfarina

Компанії BMW і Pininfarina представили спільне концептуальне купе, якому дали назву Gran Lusso. Купе отримало традиційні для автівок BMW пропорції: довгий капот, короткий передній звис і спадаючу лінію даху. Новинку також оснастили ексклюзивними 21-дюймовими колісними дисками. У німецькій компанії зазначили, що модель є «інтерпретацією розкішних дводверок BMW очима дизайнерів Pininfarina».

«Перевагою спільної роботи з Pininfarina є те, що ви одержуєте інший, особливий, погляд на розкіш і ексклюзивність. Італійська компанія щоразу демонструє відмінне розуміння в цих галузях. Таким чином, у Pininfarina ми знайшли ідеального партнера для того, щоби розробити саме таку концептуальну модель», — заявив Карім Хабіб, керівник дизайнерського підрозділу BMW.
Інтер’єр Gran Lusso фактично нічим не відрізняється від інших моделей BMW, зокрема від купе 6-Series. Відмінності помітно в оформленні дверей і керма, а також у матеріалах обробки. Так, вставку на передній панелі виконано з новозеландського каурі — одного з найдавніших видів хвойних дерев, а стелю оброблено вовною. Дводверку оснастили двигуном V12. Жодних додаткових подробиць про силову установку Gran Lusso у BMW не повідомляють.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply