Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Nissan випустить безпілотні автомобілі 2016-го

Автор:

|

Квітень 23, 2015

|

Рубрика:

Nissan випустить безпілотні автомобілі 2016-го

Безпілотник Nissan

Японський автоконцерн Nissan Motor Co. має намір випустити в продаж у Японії першу безпілотну модель автомобіля вже 2016 року. Про це заявив Карлос Гон, голова Renault-Nissan. «Зрозуміло, володіючи такою технологією, ми б хотіли якнайшвидше продемонструвати її на японському ринку», — зазначив п. Гон. За його словами, впровадження безпілотної функції в нові машини Nissan буде проводитися поетапно.

Перша модель, яка з’явиться 2016-го, зможе допомагати водієві тільки при русі на великих прямих автомагістралях. Тим часом, машини, здатні автоматично просуватися звивистими міськими вулицями та реагувати на велику кількість перешкод, з’являться у продажу до 2020 року.
При цьому керівник Renault-Nissan зазначив, що головною перешкодою на шляху до впровадження безпілотних автомобілів у масове виробництво залишаються законодавчі норми. «Це відбуватиметься поступово, оскільки ми повинні відповідати на вимоги регуляторів у різних країнах. Нам слід провести чимало демонстрацій цієї технології, перш ніж ми переконаємо їх у тому, що водії можуть прибрати руки з керма», — наголосив Карлос Гон.
Нагадаємо, що в січні ц. р. Nissan підписав п’ятирічну угоду про співпрацю з NASA. Як очікується, підсумком спільних розробок стане технологія, яка дасть змогу автоматизувати управління й звичайними дорожніми автомобілями, і колісними апаратами для вивчення поверхні інших планет.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply