Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 19, 2020

Найдорожче авто

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

Найдорожче авто

Італійські автомобілі Ferrari установлюють усе нові рекорди за вартістю. Торік модель 250 GTO 1963 року було продано за 32 млн USD, але Ferrari 250 GTO 1962 року побила цей рекорд, ставши найдорожчою машиною у світі. Автомобіль кольору зеленого яблука був куплений автолюбителем за 35 млн USD. Одна з 39 випущених в

1960-х рр. автівок була виставлена на продаж нідерландським бізнесменом Еріком Хеєремою. Щасливим володарем авто став американський телекомунікаційний магнат Крейґ Маккі. Сам п. Хеєрема кілька років тому придбав спорткар у японського колекціонера Йошихо Мацуди за 8,5 млн USD.

Ця модель є найбажанішою для колекціонерів серед інших вінтажних Ferrari. 1962-го її було створено спеціально для Стірлінґа Мосса — британського гонщика, який уважався найбільшим нещасливцем в історії «Формули-1». Спортсмен підтвердив цей «титул», потрапивши того ж року в страшну аварію, яка поставила хрест на його кар’єрі. Цілий місяць після інциденту п. Мосс пролежав у комі. Замість нього в перегонах виступив Іннес Айрленд. Після цього автомобіль не брав участі в жодному змаганні.

Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply