Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 20, 2020

Надекономічний автомобіль

Автор:

|

Червень 18, 2015

|

Рубрика:

Надекономічний автомобіль

Elio Motors P5

Компанія Elio Motors із США — ще досить молода (рік її створення — 2008-й), але вже заявляє про себе як про автомобілебудівника. Як стверджують представники компанії, 2016-го розпочнуться продажі серійної версії їхнього першого прототипу P5. Цей автомобіль, або радше автомобільчик, має бути дуже економічний завдяки новому, спеціально під нього розробленому, двигуну.
Звісно, повноцінним автомобілем триколісний візок, накритий кузовом, не назвеш. Новинка отримає трициліндровий бензиновий двигун об’ємом 0,9 л. про його потужність наразі не відомо, але конструктори стверджують, що це — перший за 60 останніх років розроблений з нуля силовий агрегат у США.
Із сучасною шестиступінчастою механічною коробкою передач від Aisin двигун P5 споживатиме близько 2,8 л пального на 100 км. При цьому автомобіль має бути досить динамічним. Випускати автомобільчик будуть на заводі в Шрівпорті (штат Луїзіана), де концерн General Motors раніше робив Hummer H3 і пікап Chevrolet Colorado. Продавати автомобілі Elio Motors планує за 6,8 тис. USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply