Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Наддешеве авто від Volkswagen

Автор:

|

Березень 28, 2013

|

Рубрика:

Наддешеве авто від Volkswagen

Німецький концерн Volkswagen розробляє бюджетний автомобіль у ціновій категорії від 6 тис. до 7 тис. EUR, заявив Мартін Вінтеркорн, голова ради директорів компанії. «Нам потрібно освоїти нові методи. Основна робота буде проводитися в Німеччині — там вирішуватимуть, яким буде дизайн і двигуни. Подальшою розробкою займуться наші партнери в Китаї, де 2015 року буде налагоджено виробництво», — сказав він.

Аби зробити авто справді дешевим, німцям доводиться переносити виробничі потужності до країн із дешевою робочою силою з максимальною локалізацією, щоби потрібні матеріали й деталі теж виготовлялися на місці.
Раніше повідомлялося, що для бюджетника створять окремий бренд, назви для якого ще не вибрали. Крім цього, Ульріх Хакенберг, технічний директор компанії, розповів, що новинка буде випускатися в різних кузовах. При цьому він зазначив, що машина «не виглядатиме дешевою» й не планується просто як засіб пересування. Про те, чи буде нова модель продаватися в Європі або США, не відомо. Основним ринком збуту для таких автівок стане Китай. Із часом вони можуть з’явитися й у Індії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...