Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Миколаївський бронетанковий завод модернізував БРДМ-2

Автор:

|

Жовтень 05, 2017

|

Рубрика:

Миколаївський бронетанковий завод модернізував БРДМ-2

Миколаївський бронетанковий завод відновив і модернізував чергову партію з кількох десятків модернізованих бойовий розвідувально-дозорних машин БРДМ-2 для Збройних сил України (ЗСУ). Відновлені бронемашини отримали сучасні цифрові радіостанції виробництва однієї з країн НАТО, а також інше нове оснащення. Крім цього, модернізована БРДМ-2 має більш ергономічне розташування люків для десантування екіпажу, що спрощує експлуатацію техніки. Все це дозволяє українським військовим застосовувати цю машину ефективніше.
Під час робіт фахівці заводу проводять цілий комплекс заходів із відновлення бронемашин, під час яких замінюються всі вузли й агрегати, які не відповідають визначеним технічним характеристикам, а також встановлюється нове обладнання. Після цього машини проходять всебічну перевірку всіх систем під час кількох етапів випробувань у присутності самих військових.
БРДМ-2 перебуває знаходяться на озброєнні ЗСУ та призначена для ведення розвідки, супроводження конвоїв, а також слугує для розміщення спеціального озброєння. Ці машини мають підвищену прохідність, можуть плавати, а також оснащені 14,5-мм та 7,62 кулеметами.
Миколаївський бронетанковий завод також на постійній основі проводить планові ремонти та модернізацію іншої панцерної техніки для ЗСУ: бронетранспортер БТР-70 із оснащенням дизельними двигунами та БТР-80. Також підприємство розробило ряд модифікацій бронемашин, наприклад, командну-штабну машину БТР-70Ді-02 «Світязь», яка була створена у рамках побудови Єдиної автоматизованої системи управління ЗСУ та перебуває на озброєнні української армії. БТР-70Ді-02 «Світязь» обладнаний сучасними цифровими засобами зв’язку й обробки інформації, забезпечуючи ефективне управління військами навіть в умовах потужної радіоелектронної протидії ворога.
Варто зазначити, що лише за перше півріччя 2017-го Миколаївський бронетанковий завод підготував для українських захисників вже більше пів сотні відновлених, відремонтованих і модернізованих бойових машин.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply