Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Міні-танк на дистанційному керуванні

Автор:

|

Квітень 30, 2015

|

Рубрика:

Міні-танк на дистанційному керуванні

Міні-танк

У Миколаєві пройшов випробування перший український міні-танк на дистанційному керуванні. Машина коштує 11 тис. USD, тоді як іноземні аналоги — значно дорожчі. Невеличкий панцерник заввишки всього 80 см має безліч функцій. Під час війни він може слугувати для розвідки, оскільки оснащений кількома камерами. Крім того, міні-танк може підвозити необхідну зброю, адже має вантажопідйомність близько 300 кг.

Серед «талантів» української розробки — дистанційний підрив об’єктів. Щоправда, система радіокерування ще потребує вдосконалення. На думку винахідників, це можуть зробити оборонні концерни.
За словами Валерія Прудя, робота з міні-танком виявилася значно складнішою, ніж зі звичайним безпілотником. «Коли ми починали, то думали, що програмне забезпечення буде таким, як у безпілотника. Зараз виявляється, що тут все значно складніше. У безпілотника йде запізнення передачі зображення 0,4 сек. Для нас 0,4 сек. — це 5 м руху. Машина злітає з дороги. Ми не можемо собі цього дозволити», —розповів винахідник про складнощі у роботі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply