Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 18, 2018

Львів отримав перші автобуси «Електрон»

Автор:

|

Червень 02, 2016

|

Рубрика:

Львів отримав перші автобуси «Електрон»

Електрон

На минулому тижні біля міської Ратуші Львова представили перші низькопідлогові автобуси, виготовлені у столиці Галичини спільним українсько-німецьким підприємством «Електронтранс». Комунальний перевізник АТП-1 отримав уже сім із десяти автобусів, які Львів придбав у «Електронтрансу». Ще три автобуси завершують випробування.
Андрій Садовий, міський голова Льва, перевірив салони нових «Електронів». «Ці нові автобуси найвищої якості, зроблені у Львові нашим підприємством. Таким чином вся лінійка громадського транспорту тепер виробляється у Львові. Ми відновлюємо славу Львова як міста середнього машинобудування», — сказав він під час презентації автобусів і наголосив, що впродовж наступних кількох років Львів має на 70 % оновити громадський транспорт.
Автобуси оснащені сучасними двигунами Євро-5. Крім нових двигунів автобуси мають й інші переваги — пандуси для людей на візках і кнопки сигналу для них, які сповіщатимуть водієві, що необхідно опустити пандус.
Один автобус розрахований на понад 100 пасажирів загалом і на 30 місць для сидіння зокрема. На яких саме маршрутах курсуватимуть автобуси, наразі невідомо. Проте працівники АТП-1 зазначають, що найімовірніше їх спочатку випробують на не дуже завантажених маршрутах. Вийти на маршрути автобуси мають лише після того, як пройдуть усі передбачені законодавством процедури реєстрації.
Нові автобусі обійшлися місту в 36 млн грн. Саме таку ціну «Електронтранс» запропонував під час тендеру у вересні 2015 року. Цього року Львів планує придбати ще 55 низькопідлогових автобусів загальною вартістю 200 млн грн. У січні ц. р. АТП-1 оголосило конкурс на закупівлю цих автобусів. Переможцем торгів знову став львівський «Електронтранс». Однак через скаргу іншого учасника торгів — «УкрЄвроМАЗ» — Антимонопольний комітет скасував результати тендеру. Тож у кого комунальний перевізник купуватиме автобуси цьогоріч, ще невідомо.
Крім автобусів, Львів купує в «Електронтрансу» й електротранспорт. Упродовж двох років місто вже придало два низькопідлогові трамваї, п’ять тролейбусів і перший в Україні електробус, який утім досі не вийшов на маршрут через тривалу процедуру оформлення документів. Крім цього, Львів планує придбати за 25 млн грн ще п’ять тролейбусів, на постачання яких наразі триває конкурс.

Ірина Рєвунова, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...