Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 16, 2018

Lexus презентував свою першу яхту

Автор:

|

Лютий 16, 2017

|

Рубрика:

Lexus презентував свою першу яхту

Компанія Lexus на спеціальному заході в Маямі показала яхту, устатковану двома двигунами V8 від спорткара LC 500. У компанії розповіли, що розробку концепту ініціював особисто Акіо Тойода, президент Toyota. Познайомившись з новою лінійкою преміальних яхт Ponam, які виробляє Marine Department, профільний підрозділ компанії, він був вражений потужністю турбодизельних двигунів і обробкою корпусу судна. Після цього чоловікові прийшла на гадку ідея випуску яхти, яка доповнила б імідж бренду Lexus.
В основі Lexus Sport Yacht лежить карбонова конструкція. За словами розробників, вибір карбону дозволив знизити масу приблизно на 1 т відносно аналогічної конструкції з армованого вуглеволокна пластику, проте скільки саме важить побудований концепт, не уточнюється.
Довжина яхти — 12,7 м, а ширина — 3,86 м. Два 477-сильних атмосферних V8 об’ємом 5 л, якими устатковані також «заряджені» седан GS F і купе RC F, забезпечують Sport Yacht максимальну швидкість до 80 км/год.
Керувати яхтою можна за допомогою штурвала з інтегрованим тачскріном. Перед капітаном розташований ще один великий дисплей для виведення всієї необхідної інформації. Концепт укомплектований також холодильником, системою кондиціонування, душем і мультимедійним комплексом із підтримкою мережі 4G і «музикою» виробництва Mark Levinson. Планів на серійний випуск Lexus Sport Yacht у марки поки що немає.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...