Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Летючий аеромобіль

Автор:

|

Листопад 13, 2014

|

Рубрика:

Летючий аеромобіль

AeroMobil 3.0

Літаючий автомобіль AeroMobil 3.0 було представлено словацькими розробниками на фестивалі у Відні (Австрія). Виведення «на люди» моделі 3.0, над якою працювали 20 років, було заплановане на 2015 рік, але авто зі складними крилами та спортивним кокпитом сконструювали раніше. На дорозі аеромобіль розвиває швидкість до 160 км/год., а за необхідності, випустивши крила, перетворюється на літак зі швидкістю до 200 км/год.

Аби купити новинку, потрібно мати ліцензію пілота. Однак Юрай Вацулік, співзасновник словацької компанії AeroMobil, запевняє, що зробити це – досить легко. Разом із тим, не залежно від того, скільки покупець готовий викласти за AeroMobil 3.0, компанія не прийматиме замовлень, доки не буде впевнена, що зможе почати серійне виробництво. Остаточна ціна сформується пізніше та буде коливатися десь між ціною суперкара і невеликого літака.
Нагадаємо, що перший у світі літаючий автомобіль Transition ще 2009 року надійшов у вільний продаж у США. Літакомобіль також має властивості спортивного автомобіля й легкого лайнера, розвиває максимальну швидкість у повітрі 190 км/год. і працює на звичайному неетильованому бензині.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply