Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 6, 2019

Land Rover показала «прозорий причіп»

Автор:

|

Вересень 10, 2015

|

Рубрика:

Land Rover показала «прозорий причіп»

Transparent Trailer

Компанія Land Rover показала концепт системи Transparent Trailer, яка дозволить виключити «мертві зони» при поїздках із причепом або трейлером. Нову розробку продемонстрували на позашляховику Range Rover. Система вмикається автоматично після приєднання причепа до автомобіля. При керуванні вона використовує дані системи кругового огляду, що містить камери на зовнішніх дзеркалах і камеру заднього виду, а також із бездротової камери, встановленої в задній частині причепа або трейлера.
Із отриманих відеосигналів формується єдине зображення дороги позаду трейлера, яке в режимі реального часу виводиться на салонне дзеркало. Система також працює при вмиканні задньої передачі — зображення з камери на трейлері транслюється на екран мультимедійного комплексу.
Крім того, британці представили систему моніторингу внутрішнього простору трейлера Cargo Sense. Вона дозволяє оптимізувати завантаження завдяки внутрішній камері та датчикам тиску на підлозі. При виникненні ймовірності будь-яких проблем із вантажем на приладовій панелі з’явиться попереджуючий сигнал Check Cargo. Зображення внутрішнього простору трейлера може транслюватися як на екран мультимедійної системи, так і на екран смартфона.
Як писав «Міст», раніше група Jaguar Land Rover продемонструвала технологію «прозорий капот», що дозволяє бачити простір перед автомобілем завдяки розташованим у радіаторних ґратках камерам.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply