Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 16, 2018

Lamborghini Reventon власноруч

Автор:

|

Вересень 08, 2016

|

Рубрика:

Lamborghini Reventon власноруч

Lamborghini Reventon

У львів’янина була мрія — створити власний суперкар. І він це зробив. У минулому конструктор Львівського автобусного заводу просто у гаражі зібрав копію лімітованої версії Lamborghini Reventon. На все пішло чотири роки праці і сподівань, що хтось надихнеться його захопленням і перетворить гобі на загальноукраїнський проект із серійного виробництва суперкарів.
Кузов автівки — зі склопластику, база — Audi А8. За основу проекту п. Олег узяв свою машину-мрію. Фірмове відкривання дверей — це фішка «ламбо». Трохи підкорочена носова частина і видовжена база — авторський почерк. А 300-сильний двигун 4,2 л довелося переносити назад через особливості конструкції італійського суперкара. «Це — стандартна комплектація для спортивних машин, для того, щоб вивільнити більше місця спереду та занизити передню планку для огляду дороги», — розповів автор проекту.
Працював він здебільшого сам у вільний від роботи час. Про фінанси розповідає неохоче. Мовляв, більше витратив часу, який, як відомо, безцінний. «Завжди любив такі речі. Колись був конструктором на заводі, ми ще мікроавтобуси робили зі склопластику, а до того я змайстрував свою першу саморобну машину», — додав п. Олег.
Це було ще на початку 1990-х. Саме вона і стала головним натхненником до створення цієї червоної красуні. «Такі машини вважаються задоволенням вихідного дня. Це — просто моє життя. Те, до чого йде кожен конструктор автомобілів», — розповів ідейник проекту.
Він назвав свій витвір «Фіра», так би мовити, європейка з козацькою душею. Адже не «запорожцями» єдиними славляться українські автомобілеконструктори. «Це — дослідний зразок, на основі якого, доклавши певні кошти і певні зусилля, можна робити такого класу машини в нас, в Україні. Ми вже в Європі і маємо робити європейські автомашини», — переконаний конструктор.
Номери на автівці є. Технічний паспорт видали на «Фіру» ще за часів СРСР як на саморобний виріб. Тепер розробник планує отримати дозвіл на переобладнання. І лиш тоді можна буде виїхати вже за межі гаражу.

Віталій Кубліков, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...